Efferalgan forte musujących

  Skład Jedna tabletka zawiera paracetamol 1 g oraz m.in. sorbitol (substancja pomocnicza.   Przeciwwskazania Nadwrażliwość na paracetamol lub którąkolwiek substancję pomocniczą, osoby o mc.< 50 kg, pierwszy trymestr ciąży, ciężka niewydolność wątroby, nerek, choroba

Efferalgan forte musujących - opis tego produktu i jego właściwości. Sami widzimy jak małą posiadamy znajomość w temacie Efferalgan forte musujących. Napiszmy więc parę słów na ten temat. I faktycznie - rzeczywiście Efferalgan forte musujących to istotny środek, który człowiekowi może poprawić zdrowie. Zdrowie potrzebuje twojej szczególnej troski.

Efferalgan forte musujących opis

A zatem tu dowiesz się więcej o Efferalgan forte musujących – informacje m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Efferalgan forte musujących opis

  Skład Jedna tabletka zawiera paracetamol 1 g oraz m.in. sorbitol (substancja pomocnicza.   Przeciwwskazania Nadwrażliwość na paracetamol lub którąkolwiek substancję pomocniczą, osoby o mc.< 50 kg, pierwszy trymestr ciąży, ciężka niewydolność wątroby, nerek, choroba alkoholowa, niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej, leczenie inhibitorami MAO oraz w okresie do 14 dni po zakończeniu leczenia, jednoczesne stosowanie z lekami przeciwbólowymi o działaniu agonistyczno-antagonistycznym: buprenorfiną, nalbufiną, pentazocyną.   Wskazania Ból różnego pochodzenia (bóle głowy, zębów, stawów, mięśni, bóle miesiączkowe, nerwobóle i inne), gorączka.   Działanie EFFERALGAN FORTE ma działanie: przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, paracetamol zawarty w preparacie w mniejszym stopniu niż salicylany, podrażnia błonę śluzową żołądka. [contentblock id=3]