Cholinex tabletki

 Skład 1 pastylka o ciężarze 3,9 g zawiera substancję czynną:salicylan choliny 150 mg substancje pomocnicze: cukier biały, syrop skrobiowy niskoscukrzony, glukozę krystaliczną  olejek mięty pieprzowej.Lek nie zawiera środków konserwujących oraz barwników.   Dawkowanie Dorośli i

Cholinex tabletki - dane na temat właściwości i opis produktu. Sami widzimy jak niedostateczną mamy znajomość w temacie Cholinex tabletki. Dopiszmy zatem kilka zdań na ten temat. I tak jest - w rzeczy samej Cholinex tabletki to istotny środek, który człowiekowi może poprawić zdrowie. Zdrowie wymaga twojej szczególnej troski.

Cholinex tabletki działanie

A zatem tu dowiesz się więcej o Cholinex tabletki – opis m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Cholinex tabletki opis

 Skład 1 pastylka o ciężarze 3,9 g zawiera substancję czynną:salicylan choliny 150 mg substancje pomocnicze: cukier biały, syrop skrobiowy niskoscukrzony, glukozę krystaliczną  olejek mięty pieprzowej.Lek nie zawiera środków konserwujących oraz barwników.   Dawkowanie Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia;przeciętnie ssać po 1 pastylce  4 – 6 razy na dobę.Dawkowanie u dzieci w wieku 6-12 lat – maksymalnie do 4 pastylek na dobę. Jeśli ból gardła nie ustępuje w ciągu 1-2 dni należy skontaktować się z lekarzem.   Działania niepożądane Tak jak w przypadku wszystkich salicylanów podawanych doustnie rzadko mogą wystąpić: – reakcje alergiczne (np.: zaczerwienienie skóry i wysypki, kaszel, uczucie zatkania nosa,obrzęk twarzy, trudności przy połykaniu lub trudności w oddychaniu); – uszkodzenie błony śluzowej przewodu pokarmowego (np. bóle brzucha, wymioty, krwawienia).   Oddziaływanie z innymi lekami Po podaniu salicylanu choliny w postaci pastylek do ssania prawdopodobieństwo wystąpienia poniższych interakcji jest mało prawdopodobne. Salicylany osłabiają działanie stosowanych równocześnie innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Potęgują działanie leków przeciwcukrzycowych i przeciwzakrzepowych. Niesteroidowe leki przeciwzapalne, leki przeciwzakrzepowe, fibrynolityczne, hamujące agregację płytek podawane jednocześnie z salicylanami mogą nasilać ryzyko krwawień z błony śluzowej żołądka.   Ciąża i karmienie piersią O stosowaniu preparatu w okresie ciąży i karmienia piersią decyduje lekarz.   Ostrzeżenia Przewlekłe podawanie salicylanu choliny (powyżej 6,7 g/dobę co odpowiada 45 pastylkom) może prowadzić do obniżenia poziomu cholesterolu we krwi. Tak jak w przypadku innych salicylanów, należy zasięgnąć porady lekarskiej przed zastosowaniem leku u osób cierpiących na stany zapalne przewodu pokarmowego, chorobę wrzodową żołądka i dwunastnicy oraz u osób chorych na astmę oskrzelową. Ze względu na zawartość cukru wskazana jest ostrożność przy podawaniu osobom z cukrzycą oraz ze skłonnością do próchnicy. U dzieci poniżej 12 roku życia wskazania do stosowania salicylanów powinny być ustalone przez lekarza ze względu na możliwość wystąpienia zespołu Rey′a.   Przeciwwskazania Nadwrażliwość na salicylany i inne niesteroidowe leki przeciwzapalne oraz pozostałe składniki preparatu. Nie podawać u osób z żylakami przełyku, ze względu na zagrożenie krwotokiem.  Wskazania – stany zapalne błony śluzowej jamy ustnej i gardła- ból i obrzęk gardła towarzyszący stanom zapalnym- jako lek wspomagający antybiotykoterapię zakażeń błony śluzowej jamy ustnej i gardła wywołanych przez niektóre drobnoustroje  Działanie Substancja czynna pastylek Cholinex – salicylan choliny działa miejscowo:-przeciwzapalnie-przeciwbólowo-zmniejszając obrzęk i przekrwienie błony śluzowej jamy ustnej i gardła-bakteriobójczo wobec niektórych patogennych drobnoustrojów-zwiększając wydzielanie śliny, przez co wspomaga efekt przeciwzapalny.
To wszystko napisaliśmy, żebyście mogli Państwo zostać zaznajomieni nieco bardziej w kwestii produktu Cholinex tabletki, który faktycznie może stać się dla nas użyteczny i trzeba rozważyć jego kupno. Polecamy zajrzenie do działającej online internetowej apteki po leki i po informacje o lekach. Zapewniamy konkurencyjną cenę leków i naprawdę dobrą obsługę pacjentów. Nasza apteka internetowa ma być jedną z siedmiu najbardziej znanych i najbardziej cenionych portali świadczących usługi dostawy farmaceutyków.Musimy pokazać teraz trzy serie farmaceutyków. Suplementy diety na potencję. To jest właśnie grupa substancji którą biorą faceci z rzeczywistymi lub wydumanymi kłopotami ze swoją potencją. W ostatnim czasie mnóstwo środków z tej sekcji zostało usuniętych ze względu na uchybienia w ich produkcji i ciutkę substancji czynnej umieszczonej także w leku na receptę. Apteka internetowa nie posiada w swojej ofercie leków na receptę i leków nie zaaprobowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Na odchudzanie. Jest mnóstwo suplementów diety na schudnięcie. Do istotnych przynależą te posiadające zieloną herbatę.