Flegamina syrop o smaku truskawkowym

  Skład Flegamina zawiera 0.8 mg bromheksyny.  Dawkowanie Jeśli lekarz nie zaleci specjalnego dawkowania Flegaminę syrop stosuje się najczęściej: Dzieci 7 – 10 lat – 3 razy dziennie 1 łyżeczka Dorośli i

Flegamina syrop o smaku truskawkowym opis i własności. Zobaczmy jak niewielką mamy wiedzę w temacie Flegamina syrop o smaku truskawkowym. Napiszmy zatem parę słów na ten temat. I faktycznie - oczywiście Flegamina syrop o smaku truskawkowym to produkt, który wielu powinien naprawić zdrowie. Nasze zdrowie potrzebuje twojej specjalnej troski.

Flegamina syrop o smaku truskawkowym działanie

A zatem tu dowiesz się więcej o Flegamina syrop o smaku truskawkowym – opis m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Flegamina syrop o smaku truskawkowym informacje

  Skład Flegamina zawiera 0.8 mg bromheksyny.  Dawkowanie Jeśli lekarz nie zaleci specjalnego dawkowania Flegaminę syrop stosuje się najczęściej: Dzieci 7 – 10 lat – 3 razy dziennie 1 łyżeczka Dorośli i dzieci powyżej 10 lat – 3 razy dziennie 2 łyżeczki 1 łyżeczka (5 ml) syropu zawiera 4 mg bromheksyny. Nie stosować u dzieci poniżej 7 roku życia ze względu na zawartość alkoholu w leku.Lek przyjmować po posiłku.   Działania niepożądane Sporadycznie mogą występować objawy nietolerancji ze strony przewodu pokarmowego (nudności, pobolewania w nadbrzuszu, wymioty, biegunka). Opisywano przypadki wzrostu stężenia aminotransferaz (SGOT) w surowicy krwi. Bardzo rzadko mogą wystąpić odczyny skórne w postaci wysypki.   Interakcje z innymi lekami Bromheksyna poprawia przenikanie antybiotyków do wydzieliny oskrzelowej, przez co zwiększa skuteczność antybiotykoterapii w zakaźnych schorzeniach dróg oddechowych wywołanych przez bakterie.   Ciąża i karmienie piersią Brak badań jednoznacznie rozstrzygających o bezpieczeństwie stosowania leku w okresie ciąży i karmienia piersią, w związku z tym nie należy stosować u kobiet w ciąży i kobiet karmiących.   Środki ostrożności Unikać stosowania u chorych z chorobą wrzodową – lek może nasilać objawy Unikać łącznego stosowania z lekami przeciwkaszlowymi Chorzy z niewydolnością wątroby lub nerek znacznego stopnia wymagają redukcji dawek Nie stosować preparatu Flegamina syrop u dzieci poniżej 7 roku życia ze względu na zawartość alkoholu w leku.   Przeciwwskazania Nadwrażliwość na bromheksynę lub którykolwiek składnik preparatu.   Wskazania Wskazaniem do stosowania bromheksyny są wszelkie stany chorobowe dróg oddechowych wymagające rozrzedzenia wydzieliny śluzowej lub ułatwienia odkrztuszania.Wskazania do stosowania bromheksyny (Flegaminy): Przewlekłe i ostre zapalenia oskrzeli, także w postaci obturacyjnej Astma oskrzelowa Rozstrzenie oskrzeli Mukowiscydoza Oddechowa rehabilitacja pooperacyjna   Opis działania Bromheksyna (Flegamina) jest zaliczana do leków mukolitycznych. Jest syntetyczną pochodną alkaloidu wazycyny otrzymywanego z rośliny Adhatoda vasicine.Bromheksyna, przez depolimeryzację włókien mukoproteinowych, powoduje zmniejszenie lepkości wydzieliny oskrzelowej. Dodatkowo zwiększa jej objętość i pobudza aktywność rzęsek nabłonka migawkowego błony śluzowej wyścielającej drogi oddechowe. Dzięki temu bromheksyna ułatwia odkrztuszanie. Bromheksyna jest szybko wchłaniania po podaniu doustnym. Podlega biotransformacji w wątrobie. Wydalana jest z moczem w postaci metabolitów. Bromheksyna przechodzi przez barierę krew – łożysko i do mleka matki.
Wszystko to napisaliśmy, abyście mogli dowiedzieć się trochę więcej w kwestii produktu Flegamina syrop o smaku truskawkowym, który rzeczywiście może stać się dla Państwa użyteczny i trzeba rozważyć kwestię nabycia go. Zapraszamy w celu odwiedzenia do działającej online internetowej apteki po leki i po informacje. Zapewniamy adekwatną wartość leków i właściwą satysfakcję pacjentów. Nasza apteka internetowa jest jedną z pięciu najbardziej znanych i wyróżniających się portali dających usługi dostarczanie leków.Chcemy zaprezetować w tym miejscu trzy grupy prepratów. Jako pierwsze Suplementy diety na potencję. To jest właśnie sekcja substancji którą biorą mężczyźni z prawdziwymi lub fikcyjnymi kłopotami ze swoją potencją. W ostatnim okresie mnóstwo środków z tej sekcji zostało wycofanych ze względu na uchybienia w ich tworzeniu i domieszkę substancji czynnej zawartej także w leku na receptę. Apteka internetowa nie ma w swojej ofercie preparatów na receptę i farmaceutyków nie zaaprobowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Na chudą pupcię. Jest wiele suplementów diety na schudnięcie. Do istotnych należą te zawierające w składzie chrom.