Dexapini

  Skład bromowodorek dekstrometorfanu, wyciąg sosnowy, nalewka koprowa, wyciąg z ziela glistnika, mleczan wapnia.   Sposób użycia Dzieci 6-11 lat: 3 x dziennie

Dexapini - zapoznaj się z informacjami o produkcie. Sami możemy sprawdzić jak niewielką posiadamy wiedzę na temat Dexapini. Dopiszmy więc kilka słów na ten temat. I tak jest - istotnie Dexapini to popularny środek, który niejdenemu musi poprawić zdrowie. Twoje zdrowie wymaga naszej szczególnej troski.

Dexapini działanie

A zatem tu dowiesz się więcej o Dexapini – informacje m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Dexapini własności

  Skład bromowodorek dekstrometorfanu, wyciąg sosnowy, nalewka koprowa, wyciąg z ziela glistnika, mleczan wapnia.   Sposób użycia Dzieci 6-11 lat: 3 x dziennie 5 ml, co odpowiada dawce jednorazowej 6,5 mg dekstrometorfanu. Maksymalna dawka dobowa nie może przekroczyć 60 mg dekstrometorfanu.Młodzież powyżej 12 r.ż. i dorośli: 3 x dziennie po 15 ml, co odpowiada dawce jednorazowej 19,5 mg dekstrometorfanu. Maksymalna dawka dobowa nie może przekroczyć 120 mg dekstrometorfanu. U dzieci od 4 do 5 lat zaleca się podawanie leku po konsultacji z lekarzem.     Przeciwwskazania Nadwrażliwość na składniki leku, kaszel z dużą ilością wydzieliny, astma, ciężkie schorzenia wątroby, jednoczesne przyjmowanie inhibitorów MAO. Nie stosować jednocześnie z lekami mukolitycznymi.    Działanie Syrop przeciwkaszlowy.    Wskazania DEXAPINI: grypa i stany grypopodobne. Ostre stany zapalne z intensywnym suchym kaszlem, zapalenie oskrzeli, gardła i krtani, kaszel opłucnowy. 
To wszystko przytoczylismy, abyście mogli zostać zaznajomieni nieco bardziej w kwestiach produktu Dexapini, który faktycznie może stać się dla Państwa użyteczny i trzeba rozważyć jego kupno. Zapraszamy do naszej apteki internetowej po leki i po informacje. Zapewniamy adekwatną wartość leków i należytą obsługę odwiedzających stronę. Apteka internetowa jest jedną z sześciu najbardziej popularnych i najbardziej cenionych portali zapewniających przesyłanie leków.Musimy pokazać w tym miejscu trzy typy prepratów. Jako pierwsze Suplementy diety na męską potencję. To jest właśnie sekcja substancji którą biorą mężczyźni z prawdziwymi lub wydumanymi kłopotami ze swoim libido. W ostatnim okresie mnóstwo środków z tej grupy zostało zlikwidowanych z uwagi na uchybienia w ich produkcji i odrobinę substancji czynnej umieszczonej także w leku na receptę. Apteka internetowa nie posiada w swojej ofercie leków na receptę i farmaceutyków nie zaakceptowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Na chudą pupcię. Jest mnóstwo suplementów diety na schudnięcie. Do najważniejszych przynależą te zawierające zieloną herbatę.