Hedelix syrop

Opakowanie: syrop 100g Skład: 1 ml kropli zawiera 94 mg wyciągu z liści bluszczu, co odpowiada 2 mg hederakozydu C (zawiera 45% obj. alkoholu). 5 ml syropu zawiera 100 mg hederakozydu C.

Hedelix syrop - właściwości i własności. Sami widzimy jak niewielką posiadamy znajomość w temacie Hedelix syrop. Napiszmy więc kilka zdań na ten temat. I tak jest - istotnie Hedelix syrop to popularny środek, który człeku powinien pomóc. Twoje zdrowie potrzebuje naszej specjalnej troski.

Hedelix syrop działanie

A zatem tu dowiesz się więcej o Hedelix syrop – informacje m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Hedelix syrop opis

Opakowanie: syrop 100g Skład: 1 ml kropli zawiera 94 mg wyciągu z liści bluszczu, co odpowiada 2 mg hederakozydu C (zawiera 45% obj. alkoholu). 5 ml syropu zawiera 100 mg hederakozydu C. Działanie: Działa wykrztuśnie i rozkurczająco na mięśnie gładkie oskrzeli.Zmniejsza obrzęk błon śluzowych. Upłynnia zalegającą wydzielinę oskrzelową i ułatwia odkrztuszanie. Wskazania: Nieżyty dróg oddechowych. Leczenie objawowe przewlekłych stanów zapalnych oskrzeli. Działanie niepożądane: Przy przekroczeniu zalecanych dawek mogą wystąpić podrażnienia żołądka i jelit, wymioty i biegunki. Dawkowanie: dorośli: 25-30 kropli 3 razy dziennie; dzieci w wieku szkolnym 3 razy dziennie po 25-30 kropli lub 3-4 razy dziennie po 5 ml syropu. Preparat stosować w stanie nierozcieńczonym. Uwagi: Syrop nie zawiera cukru. 5 ml syropu zawiera 1,75 g sorbitolu, co odpowiada 0,15 BE.
Wszystko to powiedzieliśmy, abyście mogli Państwo zostać zaznajomieni trochę więcej w kwestiach produktu Hedelix syrop, który rzeczywiście może stać się dla nas sensowny i trzeba zastanowić się nad zakupem. Polecamy zajrzenie do działającej online internetowej apteki po leki i po informacje o lekach. Zapewniamy niewysoką cenę farmaceutyków i właściwą satysfakcję odwiedzających stronę. Nasza apteka internetowa ma być niewątpliwe jedną z siedmiu najbardziej popularnych i najbardziej cenionych portali zapewniających przesyłanie farmaceutyków.Musimy pokazać dzisiaj trzy grupy farmaceutyków. Suplementy diety na potencję. To jest właśnie grupa farmaceutyków którą biorą faceci z prawdziwymi lub wydumanymi kłopotami ze swoim libido. W ostatnim czasie wiele farmacetyków z tej sekcji zostało usuniętych z uwagi na usterki w ich produkcji i odrobinę substancji czynnej umieszczonej również w leku na receptę. Apteka internetowa nie posiada w swojej ofercie preparatów na receptę i farmaceutyków nie zaakceptowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Na cienki brzuszek. Jest mnóstwo suplementów diety utrzymanie niskiej wagi. Do najpopularniejszych przynależą te posiadające l-karnitynę.