Hedelix syrop

Opakowanie: syrop 100g Skład: 1 ml kropli zawiera 94 mg wyciągu z liści bluszczu, co odpowiada 2 mg hederakozydu C (zawiera 45% obj. alkoholu). 5 ml syropu zawiera 100 mg hederakozydu C.

Hedelix syrop - właściwości i własności. Sami widzimy jak małą posiadamy znajomość w temacie Hedelix syrop. Dopiszmy więc parę zdań na ten temat. I faktycznie - oczywiście Hedelix syrop to produkt, który człowiekowi powinien naprawić zdrowie. Nasze zdrowie wymaga naszej szczególnej troski.

Hedelix syrop działanie

A zatem tu dowiesz się więcej o Hedelix syrop – informacje m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Hedelix syrop opis

Opakowanie: syrop 100g Skład: 1 ml kropli zawiera 94 mg wyciągu z liści bluszczu, co odpowiada 2 mg hederakozydu C (zawiera 45% obj. alkoholu). 5 ml syropu zawiera 100 mg hederakozydu C. Działanie: Działa wykrztuśnie i rozkurczająco na mięśnie gładkie oskrzeli.Zmniejsza obrzęk błon śluzowych. Upłynnia zalegającą wydzielinę oskrzelową i ułatwia odkrztuszanie. Wskazania: Nieżyty dróg oddechowych. Leczenie objawowe przewlekłych stanów zapalnych oskrzeli. Działanie niepożądane: Przy przekroczeniu zalecanych dawek mogą wystąpić podrażnienia żołądka i jelit, wymioty i biegunki. Dawkowanie: dorośli: 25-30 kropli 3 razy dziennie; dzieci w wieku szkolnym 3 razy dziennie po 25-30 kropli lub 3-4 razy dziennie po 5 ml syropu. Preparat stosować w stanie nierozcieńczonym. Uwagi: Syrop nie zawiera cukru. 5 ml syropu zawiera 1,75 g sorbitolu, co odpowiada 0,15 BE.
To wszystko przytoczylismy, abyście mogli dowiedzieć się nieco więcej w kwestiach produktu Hedelix syrop, który w rzeczywistości może stać się dla nas sensowny i warto zastanowić się nad zakupem. Zapraszamy do polskiej apteki internetowej po leki i po informacje o lekach. Zapewniamy konkurencyjną cenę farmaceutyków i fachową obsługę odwiedzających stronę. Apteka internetowa jest jedną z sześciu najbardziej rozpoznawalnych i wyróżniających się portali zapewniających dostawy produktów farmacetycznych.Musimy pokazać dzisiaj trzy grupy farmaceutyków. Suplementy diety na potencję. To właśnie grupa substancji po którą sięgają mężczyźni z rzeczywistymi lub wydumanymi kłopotami ze swoją potencją. W ostatnim czasie mnóstwo farmacetyków z tej sekcji zostało zlikwidowanych z uwagi na niedociągnięcia w ich produkcji i odrobinę substancji czynnej umieszczonej także w leku na receptę. Apteka internetowa nie posiada w swojej ofercie preparatów na receptę i farmaceutyków nie zaaprobowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Na cienki brzuszek. Jest dużo suplementów diety na odchudzanie. Do najpopularniejszych przynależą te zawierające w składzie zieloną herbatę.