Amol

Postać: Płyn – 250 ml. Skład: AMOL zawiera: olejek melisy indyjskiej, goździk, korę cynamonową, cytrynę, miętę pieprzową; lawendę, mentol, alkohol etylowy. Wskazania: Wewnętrznie AMOL stosuje się: zaburzeniach żołądkowo-jelitowych: nieżycie jelit,

Amol kiedy i jak stosować. Sami możemy sprawdzić jak niedostateczną mamy znajomość w temacie Amol. Dopiszmy zatem parę słów na ten temat. I tak jest - naprawdę Amol to istotny środek, który wielu może pomóc. Zdrowie przecież wymaga naszej specjalnej troski.

Amol opis

A zatem tu dowiesz się więcej o Amol – informacje m.in o różnych cechach produktu, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Możesz także aktywować odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Amol własności

Postać: Płyn – 250 ml. Skład: AMOL zawiera: olejek melisy indyjskiej, goździk, korę cynamonową, cytrynę, miętę pieprzową; lawendę, mentol, alkohol etylowy. Wskazania: Wewnętrznie AMOL stosuje się: zaburzeniach żołądkowo-jelitowych: nieżycie jelit, wzdęciach, mdłościach, bólach brzucha, zaburzeniach trawienia, w dolegliwościach nerwowych: nerwobólach, neuralgiach, stanach wyczerpania nerwowego i zmęczenia, a także: dolegliwościach okresu przekwitania i wieku podeszłego, wrażliwości na zmiany pogody; zewnętrznie AMOL stosuje się w: bólach mięśniowych i stawowych, rwie kulszowej, w bólach głowy i zębów, zwichnięciach i skręceniach kończyn, ukąszeniach owadów. Do pielęgnacji ciała: przy wypryskach, zaskórnikach, w higienie jamy ustnej i zębów. Działanie: Uspokajające, dezynfekujące, poprawiające krążenie. Dawkowanie: Wewnętrznie: doustnie 10-15 kropli preparatu w 1/2 szklanki płynu lub z cukrem. Do inhalacji: jedną łyżeczkę na litr gorącej wody; zewnętrznie: wcierać bez rozcieńczenia w bolące miejsca, można stosować w postaci okładu po rozcieńczeniu wodą w stosunku 1:3.
Wszystko to przytoczylismy, abyście mogli dowiedzieć się nieco bardziej w temacie produktu Amol, który w rzeczywistości może stać się dla Państwa użyteczny i trzeba rozważyć jego kupno. Serdecznie zapraszamy do naszej apteki internetowej po leki i po informacje. Oferujemy adekwatną cenę farmaceutyków i fachową satysfakcję odwiedzających portal. Apteka internetowa jest jedną z sześciu najbardziej popularnych i najbardziej cenionych portali zapewniających dostarczanie produktów farmacetycznych.Chcemy pokazać dzisiaj trzy typy prepratów. Po pierwsze Suplementy diety na męską potencję. To właśnie sekcja preparatów po którą sięgają mężczyźni z prawdziwymi lub wydumanymi kłopotami ze swoją potencją. W ostatnim czasie mnóstwo farmacetyków z tej sekcji zostało wycofanych z uwagi na niedociągnięcia w ich produkcji i odrobinę substancji czynnej znajdującej się także w leku na receptę. Apteka internetowa nie ma w swojej ofercie preparatów na receptę i leków nie zaaprobowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF). Na chudą pupcię. Jest mnóstwo suplementów diety na odchudzanie. Do najważniejszych przynależą te zawierające chrom.